ПРО НАС

5-08-2016, 20:26, Категорія - Про нас / Про компанію
ПРО НАС"Досвід бере велику плату за навчання, але навчає краще від усіх вчителів" (Томас Карлайл)

Компанія «ПЕРЕХІД» була заснована у 1997 році, після отримання гранту уряду США, з метою надання допомоги як громадянам України, так і громадянам інших країн щодо участі у міжнародних програмах студентського, молодіжного та наукового обміну, отримання освіти у навчальних закладах Північної Америки та Європи, іміграції до США, Канади та Австралії, а також отриманні неіміграційних віз різних типів.

Ми співпрацюємо з юристами та організаціями у цих країнах, які допомагають нашим клієнтам у вирішенні їхніх конкретних проблем: юридичному супроводі справ (імміграція, нещасні випадки, кримінальні справи, спадщина, розлучення, адміністративні порушення, контрактні питання тощо), адаптації у новій країні (зустріч в аеропорту, підготовка документів, пошук житла, працевлаштування, страхування, отримання ліцензії водія тощо), придбанні нерухомості, організації та реєстрації власного бізнесу, пошуку ділових партнерів та інших.

Крім того, ми пропонуємо допомогу у вивченні англійської мови, перекладі та нотаріальному засвідченні документів, придбанні авіаквитків, підготовці до складання тестів з англійської мови, проходженні медичного обстеження та вирішенні багатьох інших питань.

Професіоналізм, досвід та ділова етика працівників компанії «ПЕРЕХІД» гарантує високу якісь наших послуг. За роки існування наша компанія допомогла багатьом людям змінити своє життя на краще.

Китайська мудрість каже: “Шлях довжиною в тисячу лі починається з першого кроку”. Сотні наших клієнтів успішно пройшли його разом з нашою компанією.

Почніть свій шлях до кращого і Ви. Заради свого майбутнього та майбутнього своїх дітей.

Схожі новини:

Лотерея Green Card USA

Програма "DIVERSITY VISA PROGRAM" (дослівно,- програма урізноманітнення розподілу імміграційних

Імміграція в Канаду

Імміграція для будь-якої родини, що вирішила для себе зробити такий важливий у своєму житті крок

Навчання за кордоном

Одним з пріоритетних напрямків роботи ПП "ПЕРЕХІД" є популяризація можливостей навчання за кордоном

Вартість наших послуг (США)

Наша компанія пропонує своїм клієнтам професійний сервіс при оформленні неімміграційної візи США.

Імміграція в Канаду

Чому Канада? Перший аргумент на користь імміграції в Канаду в тому, що в цій країні є своя
Записатися на безкоштовну консультацiю

Ваше ім'я:


Ваш телефон:Для студентів:

Мрієш навчатись за кордоном? Освіта в США Освіта в Австралії Імміграція через освіту Про іспит IELTS Навчання за кордоном