Лотерея Green Card USA

13-10-2015, 10:53, Категорія - Імміграція / США імміграція / Лотерея Green Card
Лотерея Green Card USA


Програма "DIVERSITY VISA PROGRAM" (дослівно,- програма урізноманітнення розподілу імміграційних віз) - програма розподілу віз, які дають право на отримання статусу постійного мешканця (резидента) США шляхом проведення лотереї. Переможці визначаються шляхом випадкового комп'ютерного відбору з-поміж поданих заявок.

Програму Diversity Visa, відому також, як «програма Шумера», за іменем її спонсора, було введено в дію згідно прийнятому Конгресом США закону про імміграцію від 1990 року (розділ 203-с). Програма передбачає щорічний розподіл 50 тисяч імміграційних віз між країнами з низьким рівнем імміграціїї до США (ще 5000 віз зарезервовано для розподілу у рамках програми NACARA). Країнами з низьким рівнем імміграції вважаються ті, уродженці яких отримали менше 50 тисяч імміграційних віз (незалежно від категорії) за останні п'ять років.
Так, у програмі DV-2019 не приймали участь особи, народжені у Нігерії, Бангладеші, Китаї, Індії, Пакистані, Південній Кореї, В’єтнамі, Великій Британії та залежних територіях (за виключенням Північної Ірландії), Канаді, Мексиці, Бразилії, Колумбії, Домініканській Республіці, Еквадорі, Сальвадорі, Гаїті, Перу, на Ямайці та на Філіппінах.

Номер чергової програми визначається фінансовим роком, протягом якого переможці отримують візи (фінансовий рік в США починається 1-го жовтня і закінчується 30-го вересня). Таким чином, різниця між номером програми та роком подання заявок складає два роки (тобто, у цьому році будуть прийматися заявки на участь у програмі DV-2020).

Усі візи розподіляються між шістьма географічними регіонами. Жодна країна не може отримати більш ніж 7 % віз, які видаються впродовж будь-якого одного року. Мається на увазі не кількість виграних, а кількість віз, які можуть бути отримані особами, народженими у відповідній країні, включаючи членів їх родин (наприклад, Україна у програмі DV-2017 виграла 4500 віз, що складає 9%, але має право на отримання лише 3500 (7%)).

Географічні регіони:


• Африка
• Азія
• Європа, включаючи Турцію, Кіпр та усі республіки бувшого Радянського Союзу.
• Північна Америка (Канада і Багами)
• Океанія
• Мексика, Південна і Центральна Америка та Карибські острови

Вимоги до заявників
Основні вимоги до заявників практично не змінюються: заявник має бути уродженцем країни, яка мають право брати участь в лотереї в поточному році і на момент подання заявки повинен мати ПОВНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ (або її еквівалент) АБО принаймні два роки стажу роботи протягом останніх п’яти років за спеціальністю, що вимагає, як мінімум, два роки навчання чи практики для здійснення відповідної діяльності.

Відбір переможців
Усі заявки проходять перевірку на відповідність критеріям, що визначені в правилах, які звичайно публікуються у кінці серпня кожного року. У разі виявлення більш, ніж однієї заявки від однієї особи, вона дискваліфікується і не бере участі в розіграші (щоправда, заявка на наступний рік може бути подана і розглянута, якщо вона буде відповідати правилам відповідної програми). Відбір переможців проводить комп’ютер за алгоритмом випадкового вибору.
Чоловіки/дружини заявників, а також їх неодружені діти віком до 21 року, також мають право на отримання візи.

Що далі?
Якщо Ви стали переможцем програми, Вам необхідно заповнити та надіслати до посольства усі необхідні форми, підготувати усі документи, пройти медичне обстеження, сплатити відповідні консульські збори та пройти співбесіду у посольстві США. Все це необхідно зробити у повній відповідності до інструкцій посольства. Найменша помилка на будь-якому етапі проходження справи може коштувати Вам візи.

Увага!

Виграш у лотереї ще не гарантує отримання візи. Якщо Ви зволікатимете з поданням документів до посольства, ліміт для України може бути вичерпаний і Вам просто не вистачить віз. Крім того, Ваша справа може бути дискваліфікована, якщо при надсиланні первинної заявки були припущені помилки, або відхилення від інструкцій до програми; якщо під час візової співбесіди буде надано неповну або неправдиву інформацію, підробні документи, тощо.

Надання неправдивих свідчень або підробних документів під час візової співбесіди призведе до відмови у візі. У результаті цього Вам може бути назавжди заборонений в’їзд на територію США за будь-яким типом візи.

Найкращий спосіб уникнення подібних ситуацій - допомога кваліфікованих фахівців.

Якщо Ви стали переможцем програми і Вам потрібна допомога у подальшому оформленні справи, завітайте до нас.

Якщо Ви бажаєте взяти участь у наступній лотереї DV, заповніть, будь ласка, Реєстраційну форму на головній сторінці.

Схожі новини:

Імміграція в Канаду

Імміграція для будь-якої родини, що вирішила для себе зробити такий важливий у своєму житті крок

Імміграція в Квебек

На сьогодні одним з найбільш привабливих напрямків для імміграції до Канади є імміграція в

Навчання за кордоном

Одним з пріоритетних напрямків роботи ПП "ПЕРЕХІД" є популяризація можливостей навчання за кордоном
Записатися на безкоштовну консультацiю

Ваше ім'я:


Ваш телефон:Для студентів:

Мрієш навчатись за кордоном? Освіта в США Освіта в Австралії Імміграція через освіту Про іспит IELTS Навчання за кордоном